Prontotour ile Harry Potterin Büyülü Dünyasına Yolculuk

Seyahat trendlerine yenilikler sunan ve özel destinasyonları ile farkındalık oluşturan Prontotour, Harry Potter'in gizemli dünyasına düzenlediği tur ile de adından söz ettiriyor. Popüler çocuk romanının yazılmış

Prontotour ile Harry Potterin Büyülü Dünyasına Yolculuk
Bu içerik 1870 kez okundu.

Seyahat trendlerine yenilikler sunan ve özel destinasyonları ile farkındalık oluşturan Prontotour, Harry Potter’in gizemli dünyasına düzenlediği tur ile de adından söz ettiriyor. Popüler çocuk romanının yazılmış olduğu yerlerin, yazarın okuduğu okulun ve hatta filminin çekildiği ortamların yanında Londra turunu da birleştiren dört gece beş günlük masalımsı bir yolculuğa çıkmaya var mısınız?

Ünlü yazarın eserlerini oluşturduğu kafede yemek yerken, alışveriş yaparken attığınız her adımda Harry Potter’i hissedeceğiniz “Harry Potter Dünyası keşif Turu”na ünlü efsanenin doğduğu Edinburgh’tan başlayım Londra’ya kadar devam etmektedir. Edinburgh Üniversitesi, Edinburgh Şatosu, Edinburgh Kalesi, Milli Galeri ve Royal Mile gibi tarih kokan mekanların da gezildiği organizasyon, unutamayacağınız bir tatil sunuyor. 

Filmlere konu olan roman serisinin yazarı J.K. Rowling’in okumuş olduğu okul olan George Heriot’s School, yine yazarın efsaneyi hayata geçirdiği yerlerden The Elephant House Coffee içerisinde yemek yeme imkanına sahip olan Prontotour ziyaretçileri, Harry Potter Shop’tan alışveriş yapma ayrıcalığını da yakalayacaklar. Harry Potter sevdalılarının en fazla ilgisini çeken mekanlardan birisi olan ¾ Tren Platformu üzerinde fotoğraf çektirmek isteyen seyahat severler de bu imkandan yararlanabiliyor. 

Ortaçağ’dan günümüze ulaşan binalar arasında görüntü verip Dünya’nın en prestijli üniversitelerinin başlarında olan Oxford’ta kişi kendisini Harry Potter film setinde hissedecek. Turun içerisinde ünlü film serisinin bazı sahnelerinin çekilmiş olduğu Christ Church College’de ziyaret edilecek alanlar arasında. Hatta Harry Potter Bross Studio’da düzenlenen eğlenceli aktivitelere de katılma şansı yakalayacak olan Prontotour misafirleri, kendilerini efsanenin bir parçası gibi hissedecekler. 

Londra turu içerisinde bulunan London Eye ziyareti sayesinde kişiler Londra’yı hiç duymadıkları bir pencereden görme şansı da yakalayacaklar. Prontotour'un yurtdışı turlarıseçeneklerine göz atarak farklı destinasyonlara düzenlenen tur kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti