ING Bank Kişiye Özel Kredi Faizi Fırsatı

ING Bank borcuna sadık müşterileri için yeni bir ayrıcalık sunuyor. Bu kampanya dahilinde borçlarına düzenli ödeme yapan müşterilere özel faiz uygulaması yapılıyor. ING Bank tarafından yapılan kampanyada b

ING Bank Kişiye Özel Kredi Faizi Fırsatı
Bu içerik 1619 kez okundu.

ING Bank borcuna sadık müşterileri için yeni bir ayrıcalık sunuyor. Bu kampanya dahilinde  borçlarına düzenli ödeme yapan müşterilere özel faiz uygulaması yapılıyor. ING Bank tarafından yapılan kampanyada borcuna sadık müşteriler kendilerine özel olarak sunulan faiz oranlarından yararlanarak 100.000 TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Findeks Kredi notunuza göre artık 100.000 TL'ye kadar  İhtiyaç Kredinizi ING Bank'ın size özel fiyat tekliflerinden faydalarak kullanabilirsiniz.

 

Yeniliklerin bankası ING Bank tarafından hayata geçirilen kampanyaya göre  ING Bank müşterisiyseniz kredinize başvurup, şubeye gitmeden İnternet Şubesi'nden hemen kullanabilirsiniz.


ING Bank'ın borcunu düzenli ödeyen tüketiciler 100.000 TL'ye kadar  İhtiyaç Kredisini ylık %1,54'lük faiz oranı ile kullanabiliyorlar. Kredi Tahsis Ücreti ise kredi tutarının %0,5’i kadar ödeniyor. ING Bank'ın bu cazip kredisinden faydalanmak için size en yakın ING Bank şubesine uğramayı unutmayın.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti