Medya Ve İletişimin Patronları Feveran Ettiler

İletişim sektörünün yakından tanıdığı Özlem Terzi, Ali Kahraman ve Tülin Çeneli Dönmez güçlerini birleştirerek Feveran İletişim'i kurdular. Marketing Türkiye ve Marketing Magazine dergilerinde müdürlük yapan Özlem Terzi, ekonomi gazetecisi Ali Kahraman, iletişim sektörünün en önemli isimlerinden Tülin Çeneli Dönmez 'İletişim markaların ölçüsüdür' sloganıyla Feveran İletişim'i kurdular.

Medya Ve İletişimin Patronları Feveran Ettiler
Bu içerik 1655 kez okundu.

İletişim sektörünün yakından tanıdığı Özlem Terzi, Ali Kahraman ve Tülin Çeneli Dönmez güçlerini birleştirerek Feveran İletişim’i kurdular. Marketing Türkiye ve Marketing Magazine dergilerinde müdürlük yapan Özlem Terzi, ekonomi gazetecisi Ali Kahraman, iletişim sektörünün en önemli isimlerinden Tülin Çeneli Dönmez ‘İletişim markaların ölçüsüdür’ sloganıyla Feveran İletişim’i kurdular.

 

15 yılı aşkın tecrübeye sahip iletişim profesyonelleri tarafından kurulan Feveran İletişim genç ve dinamik kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirmenin yanı sıra dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunuyor. Ajansın hizmet verdiği markalar arasında; Corendon Turizm Grubu ve bünyesinde bulunan Corendon Havayolları ile Corendon Otelleri, Toksöz Grup, FU Gayrimenkul, String Ventures gibi birçok marka bulunuyor.

 

“İLETİŞİM MARKALARIN ÖLÇÜSÜDÜR”

 

Feveran İletişim Kurucu Ortağı Ali Kahraman, fışkırmak, kaynamak anlamlarını taşıyan “feveran” isminin ne ifade ettiğini ve marka ismi olarak neden “feveran”ı seçtiklerini şöyle anlatıyor: “Feveran kelimesinin ikincil bir anlamı daha var aslında. O da birdenbire öfkelenme, köpürme, parlama… Bize göre ise Feveran, markaların, elindeki tüm doneleri paydaşlarına, tüketicisine, iş ortaklarına sunmak üzere biriktirdiği bir iletişim kazanı! Nasıl ki lezzetli bir yemek pişirmek için malzemelerin büyük bir önemi varsa, eldeki malzemelerin ne kadar ‘kaynayacağının’ da bir o kadar önemi olduğuna inanıyoruz. Feveran, işte bu iletişim kazanında tüm bileşenlerin, 360 derece entegre bakış açısıyla ne kadar kaynayacağını analiz edecek ve zamanı geldiğinde tüm paydaşların ve hedef kitlenin duyabileceği şekilde kamuoyunun bilgisine sunacak bir iş modeliyle çalışmalarını yürütecek.”

 

Kurucu Ortak Tülin Çeneli Dönmez ise Filozof Phatagros’un “İnsan her şeyin ölçüsüdür” sözünü hatırlatarak ajansın mottosu ile ilgili şunları söylüyor: “Biz de Feveran olarak ‘İletişim markaların ölçüsüdür’ diyoruz. Yani markaların yaptıkları iletişim kadar var olduklarına inanıyoruz. Bunun için hangi kuşaktan olduğunuzun, iş yapış şeklinizin ötesinde en önemli noktalar, markanızı ne kadar konuşabilir kıldığınız ve tüketicinize ne kadar yaklaştırdığınızdır.”

 

Odak noktasına insanı koyan Feveran İletişim; markaların sesini hedef kitlelerine en doğru tonda, biçimde ve zamanda duyurmayı amaçlıyor. İletişimde deneyimin önemine inanan ajans, bu nedenle hiyerarşik ekiplerle değil, alanında uzman danışman kadrosuyla hizmet veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti