Dolar 2.92 Olur Mu?

İngilizlerin ünlü yatırım bankası olan Societe Generale'in önde gelen piyasa analiz ve stratejicilerinden Phoenix Kalen, ülkemiz hakkında düştüğü notlarda, erken seçime gidilme ihtimalini yü

Dolar 2.92 Olur Mu?
Bu içerik 935 kez okundu.

İngilizlerin ünlü yatırım bankası olan Societe Generale'in önde gelen piyasa analiz ve stratejicilerinden Phoenix Kalen, ülkemiz hakkında düştüğü notlarda, erken seçime gidilme ihtimalini yüzde 80 olarak görürken; son zamanların en çok kazandıran yatırım aracı doların da Türk lirası karşısında çıkışını sürdüreceği hatta Ekim ayının başlangıcı gibi 2 lira 92 kuruş seviyesine çıkacağını belirtti.

Sağlam dayanaklı değerlendirmeleri ile dünya geneli bir üne kavuşmuş olan Kalen, ülkemizde bir koalisyon kurulmasını olası görmüyor. Bu düşüncesinin en büyüt etkeni ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Olsa bir seçim durumunun ise Ekim ayının başına yetişmeyeceği ve o zaman diliminde de ülkede ekonomik istikrarın yakalanamamış olacağı düşünülüyor. Bu nedenle dolar online film izle için 2 lira 9 kuruş seviyesi bekleniyor.

Yatırımlarınız için sitemizi takip ederek paranızı en doğru şekilde değerlendirebilirsiniz.

aksiyon filmleri bilim kurgu filmleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti