Dolarda Kritik Saatler

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında ki koalisyon görüşmeleri şu an devam ediyor. ülkenin ekonomi başta olmak üzere pek çok fa

Dolarda Kritik Saatler
Bu içerik 975 kez okundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında ki koalisyon görüşmeleri şu an devam ediyor. Ülkenin ekonomi başta olmak üzere pek çok farklı noktası için ilerleyen günlerde ki durumunu tayin edecek olan görüşmenin sonuçları merakla bekleniyor. Özellikle bir süredir aynı seviyede dolanan Amerika para brimi Doların yarın nasıl bir şekil alacağı bilinmiyor.

Gün içerisinde dönem dönem terör saldırılarının artması ve güvenlik tehditinin büyümesi ile 2.79 seviyelerinde dolaşan doların toplatından çıkacak sonuca göre; 2.80 seviyesini görüp görmeyeceği merakla bekleniyor. 

Henüz bir hükümet kurulamaması nedeni ile ülkede ekonomik bir istiktar sağlanamazken durumun daha ne kadar böyle devam edeceği ve bu durumun ülke ekonomisine ne boyutta zararlar verebileceği henüz bilinmiyor.

film seyret western filmler gerilim fimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti