Yüzerken Altın Buldu!

Dünya gündemi terör, savaş, ekonomik gibi can sıkıcı sorunlar ile uğraşıyor olsa bile ara sıra yüz güldüren durumlar da yaşanmıyor değil. Son olarak Alp Dağlaro'nın Almanya sınırları içerisinde kalan bir aland

Yüzerken Altın Buldu!
Bu içerik 903 kez okundu.

Dünya gündemi terör, savaş, ekonomik gibi can sıkıcı sorunlar ile uğraşıyor olsa bile ara sıra yüz güldüren durumlar da yaşanmıyor değil. Son olarak Alp Dağlaro'nın Almanya sınırları içerisinde kalan bir alanda gölde yüzmekte olan 16 yaşında genç bir kızımız gölün tabanında 500 gr. ağırlığında bir altın buldu.

Yazının bundan sonraki kısmı ise tahmin ettiğinizin aksine gelişiyor. Değeri yaklaşık 50 bin lira civarında olan altını ailesi ile birlikte polise teslim eden genç kızın ihbarı üzerine, yerel polis o altın külçesinin göle nasıl geldiğini araştırmaya başladı. Turistik bir yer olmasına rağmen göle düşen  500 gr altını her normal turistin bildireceği düşünülüyor.

Ayrıca bölgede yapılan araştırmalarda aynı boyutta herhangi bir altına rastlanmadığının altı çizildi. Bu altın efsanesi bölgeye pek çok araştırmacı(!) turisti çekecek gibi görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti