Körfez Köprüsü Ne Zaman Açılacak? İzmit Köprüsü Geçiş Ücretleri

Ne zaman biteceği büyük bir merakla beklenen İzmit Körfez Köprüsü'nde artık son tabliyeler yerleştiriliyor. Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu projesi kapsamında kritik ve son derece önemli bir nokta olan Körfez Köprüsü'nde son tabliyeler yerleştirildikten sonra köprünün açılması için geri sayıma geçilecek. İzmit Körfez Köprüsü ne zaman açılacak, Körfez Köprüsü geçiş ücretleri belli oldu mu, işte detaylar.

Körfez Köprüsü Ne Zaman Açılacak? İzmit Köprüsü Geçiş Ücretleri
Bu içerik 1188 kez okundu.

Ne zaman biteceği büyük bir merakla beklenen İzmit Körfez Köprüsü'nde artık son tabliyeler yerleştiriliyor.  Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu projesi kapsamında kritik ve son derece önemli bir nokta olan Körfez Köprüsü'nde son tabliyeler yerleştirildikten sonra köprünün açılması için geri sayıma geçilecek. İzmit Körfez Köprüsü ne zaman açılacak, Körfez Köprüsü geçiş ücretleri belli oldu mu, işte detaylar.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en önemli bölümü İzmit Körfezi Köprüsü'nde birkaç güne son tabliyeler de yerleştirilecek.

İZMİT Körfezi Asma Köprüsü’nün son tabliyelerinin birkaç güne içerisinde yerleştirilmesi planlanıyor. 433 kilometrelik Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi’nin en önemli ayağını oluşturan İzmit Körfezi Asma Köprüsü’nde çalışmalar hızla devam ediyor. 2 bin 682 metre uzunluğundaki köprü dünyanın en büyük orta açıklığına sahip 4. asma köprüsü olurken, 35 metre 93 santim genişliğindeki son tabliyelerin ise birkaç günde konulması planlanıyor. İki köprü ayağı arasındaki orta boşluğa ve köprü ayaklarıyla kara arasındaki viyadükler arasına son tabliyeler konulacak.

 
MAYIS SONU AÇILIYOR

Mayıs sonunda ulaşıma açılması planlanan köprüde 113 tabliyenin montajının ardından asfaltlama yapılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti