Ankarada kaybolan Serdar Kandemir bulundu mu? Serdar Kandemir son dakika durumu nedir?

Son zamanlarda kaybolan küçük yaştaki çocuklara Ankara'da kaybolan Serdar Kandemir de eklendi. Serdar Kandemir 14 Nisan perşembe günü okul çıkışı kaybol ve kendisinden bir daha haber alınamadı. 8 yaşındaki çocuğu son görenler ise arkadaşları oldu. Ankara'da kaybolan Serdar Kandemir bulundu mu? Serdar Kandemir son dakika durumu nedir?

Ankarada kaybolan Serdar Kandemir bulundu mu? Serdar Kandemir son dakika durumu nedir?
Bu içerik 1361 kez okundu.

Son zamanlarda kaybolan küçük yaştaki çocuklara Ankara'da kaybolan Serdar Kandemir de eklendi. Serdar Kandemir 14 Nisan perşembe günü okul çıkışı kaybol ve kendisinden bir daha haber alınamadı. 8 yaşındaki çocuğu son görenler ise arkadaşları oldu. Ankara'da kaybolan Serdar Kandemir bulundu mu?

Ankara'nın merkez ilçelerinden Çankaya'da mahallesinde yaşayan 8 yaşındaki Serdar Kandemir, dün okul çıkışından sonra evine gitmedi. Küçük çocuğun ailesinin aramaları sonuç vermeyince polise haber verildi. Polis Serdar'ı bulmak için arama çalışmalarına başladı. Ayrıca polis dışında AFAD, itfaiye ve ambulans da arama çalışmalarına katıldı.

Polisin ilk araştırmasında 8 yaşındaki Serdar Kandemir'in son olarak okulun yakınlarındaki bir derenin kenarında arkadaşları tarafından görüldüğü bilgisine ulaşıldı. Arama çalışmaları Serdar'ın en son görüldüğü bölgede yoğunlaştırıldı. Küçük çocuğun dereye düşmüş olabileceği ihtimali üzerinde duran yetkililer su altı arama kurtarma ekibini de arama çalışmalarının olduğu bölgeye yönlendirdi.

Serdar Kandemer henüz bulunamadı. Küçük çocuğu arama çalışmaları devam ediyor. Olayla ilgili son dakika gelişmelerini aktarmaya devam edeceğiz.

Serdar'ın kaçırılmış olabileceği belirtiliyor!

Serdar Kandemir'i arama çalışmaları devam ediyor. Ancak küçük çocuktan herhangi bir haber alınamadı. Polis Serdar'ın kaçırılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti