Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı?Survivor Semih Zafer Diskalifiye Mi Oldu? survivor 15 nisan ödül oyunu acil ada konseyi

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da heyecan bu akşamki yeni bölümle kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta adaya veda eden isim Mehmet olmuştu. En çok merak edilen konuların başında ise Semih ve Zafer'in kavgası geliyor. Survivor yeni bölüm izle, Survivor Semih Zafer diskalifiye mi oldu? Survivor 15 Nisan Cuma yeni bölümü...

Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı?Survivor Semih Zafer Diskalifiye Mi Oldu? survivor 15 nisan ödül oyunu acil ada konseyi
Bu içerik 886 kez okundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da heyecan bu akşamki yeni bölümle kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta adaya veda eden isim Mehmet olmuştu. En çok merak edilen konuların başında ise Semih ve Zafer'in kavgası geliyor. Survivor yeni bölüm izle, Survivor Semih Zafer diskalifiye mi oldu? Survivor 15 Nisan Cuma yeni bölümü...

Tv8 ekranlarının sevilen Yarışma programı Survivor'da Zafer ve Semih arasındaki yaşanan kriz gündeme bomba gibi düştü. Acil durum konseyi toplantısında nasıl bir çözüm bulunacağı şimdiden merak konusu oldu. Survivor adasında Zafer ile Semih Öztürk arasında en başından beri bir gerilim vardı. Bu gerilim küçük körüklemelerde hemen alev alıyordu ve birilerinin araya girmesi ile yatışıyordu.

15 NİSAN CUMA ÖDÜL OYUNU ÜNLÜLERİN

Az önce tamamlanan ödül oyununu kazanana takım 10 - 5'lik skorla Ünlüler takımı oldu ve hamburger - patates yemeye hak kazandı

SEMİH VE ZAFER KAVGASI

Semih ve Zafer en son dolma ödülü kaybedilince kavga etmişlerdi. O kavgada Semih Öztürk, Zafer için "ya kova düşürür ya ipi elinden kaçırır elenip gideceksin" demişti.

SOPAYI YİYİP GİDECEKSİN

Zafer Mete ise buna sinirlenip "Senin de ağzınla burnun yer değiştirecek sopayı yeyip gideceksin" sözleriyle tartışmayı alevlendirmişti.

ZAFER METE SEMİH ÖZTÜRK'ÜN BOĞAZINI SIKMIŞ

Survivor adasında Semih ve Zafer'i diskalifiye olmanın eşiğine getiren kavga salı günü eleme konseyine 2 saat kala patlak vermiş. İddialara göre kavga sırasında Zafer Mete üstüne yürüyen Semih Öztürk'ün boğazını sıkmış. Survivor dedikodularına göre Semih ve Zafer kavgası şöyle olmuş;

Dolma ödülü kaybedilip adaya dönüldüğünde Zafer ve Semih arasında laf atışması başlamış. Semih Öztürk'ün 'zayıfsın eleneceksin' göndermelerine Zafer de karşılık vermiş. Bu sırada ikili arasındaki sözlü atışma giderek daha çok kızışmış. O anda Zafer sinirlerine hakim olamayıp elindeki hindistan cevizini Semih Öztürk'e fırlatmış. Semih Öztürk de Zafer Mete'nin üstüne yürümüş. Zafer de kendisine saldıran Semih Öztürk'ün gırlağına sarılmış. Serkay ve Efecan son anda araya girmişler ve daha vahim şeyler olmadan ikiliyi ayırmışlar.

ZAFER VE SEMİH DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Survivor Adası'nda yaşanan tartışmanın ardından, Zafer ve Semih pazartesi günü yapılan ada konseyine katılmadılar. Acun Ilıcalı, Zafer ve Semih'in adada yaşanan bir olayın ardından konseye katılamadığını söyledi.

Ekranların izlenme rekorları kıran yarışması Survivor'da bu haftaki elenen isim Mehmet Özyay oldu. Mehmet Özyay, Türkiye'ye dönmeden önce adada yaşananları ve elenmesi hakkındaki gerçekleri bir bir anlattı. Ayrıca eleme sonrası gündeme bomba gibi düşen Survivor'da Zafer ve Semih arasındaki yaşanan kriz nasıl sonuçlanacak? şimdiden merak konusu oldu.

ADADA ACİL DURUM KONSEYİ TOPLANIYOR

Acun Ilıcalı, Semih ve Zafer arasında yaşanan olayın ardından adada acil durum konseyinin toplanacağını söyledi.Survivor 2016'da gönüllüler takımında büyük bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı sadece duyduğunu ve yaşanan olayı görmediğini, kamera kayıtlarını inceleyeceklerini ve buna göre karar vereceklerini söyledi. Dominik'te gönüllüler adası zaten başladığı günden bu yana çok gergindi ve her an olayların olmasına gebeydi. Survivor Semih diskalifiye edilecek mi? Survivor Zafer diskalifiye edilecek mi? sorularının cevabı yapılacak acil durum konseyinde bulacak.Gönüllüler takımının bu iki yarışmacısının Ada konseyinden hemen önce büyük bir tartışma yaşadıkları ve kavga ettikleri iddia edilirken Acun Ilıcalı durumu olmasını yaşanmasını hiç arzu etmediğimiz bir şeydi açıklamasını yaptı. Bu konseyde Semih Öztürk ve Zafer ayrı ayrı yerlerde tutulurken konseye katılmadılar. Olayların tam anlaşılması ve sonrasında kararın verilmesini bekleyecek olan yarışmacıların nasıl bir tartışma yaşadıkları, büyük bir kavga olup olmadığı, küfür vb. şeylerin olup olmadığı merak konusu oldu.

ACUN MEDYA'DAN AÇIKLAMA YAPILMADI

Acun Medya ve prodüksiyondan şu ana kadar Survivor Semih ve Zafer arasında yaşanan olayla ilgili açıklama yapılmazken ada konseyi sırasında Acun Ilıcalı'nın olayın hiç istenmeyen bir olay olduğu, bir karar verileceği, yarışmacıların bir arada durmasının bile sakıncalı bulunduğu yönündeki açıklamaları herkesi merakta bıraktı. Adada büyük bir kavga yaşanıp yaşanmadığı kavgada herhangi bir yaralanma olup olmadığı da izleyicilerin merak ettiği konular arasında.

SEMİH ZAFER KAVGASI NEDİR? ACUN ILICALI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı Semih Öztürk ve Zafer Mete hakkındaki gelişmeleri şöyle açıkladı;
-"Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şuandaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil'.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti