Hayranlıkla İzleyeceğiniz Şey Yalnızca Televizyonunuz Olmayacak: Enza Home Televizyon Ünitesi

Yataş Grup'un mobilya konsept markası ve tüketicilerin yeni dekorasyon rehberi Enza Home, dekorasyon severlere yeni bir yaşam tarzı ve yenilikçi fikirler sunan bir mobilya markasıdır. Modern tasarımları ile dikkat çeken, sadece mobilya değil aydınlatma ürünleri ve halı tasarımları ile de beğeni toplayan marka, sunduğu televizyon üniteleri ile de evinizde şıklığı yakalamaya geliyor!

Hayranlıkla İzleyeceğiniz Şey Yalnızca Televizyonunuz Olmayacak: Enza Home Televizyon Ünitesi
Bu içerik 2007 kez okundu.

Yataş Grup’un mobilya konsept markası ve tüketicilerin yeni dekorasyon rehberi Enza Home, dekorasyon severlere yeni bir yaşam tarzı ve yenilikçi fikirler sunan bir mobilya markasıdır. Modern tasarımları ile dikkat çeken, sadece mobilya değil aydınlatma ürünleri ve halı tasarımları ile de beğeni toplayan marka, sunduğu televizyon üniteleri ile de evinizde şıklığı yakalamaya geliyor!

Farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyan Enza Home, birbirinden farklı materyaller ile tasarladığı yenilikçi televizyon ünitesi modelleri sayesinde evinizde en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan birini size özel kılıyor. TV izlediğiniz dakikaları daha zevkli hale getirecek tasarımlar tarzınızı evinize yansıtmanıza olanak sağlıyor.

Retro'dan Klasik'e Tüm Tarzların Kesiştiği Tasarımlar

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan ürünler, ev dekorasyonunuzda zamansız bir şıklık yakalamanıza yardımcı oluyor. Tasarımlar, Yataş Grup’un yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor, kaliteli malzemelerin bir araya gelmesi ile oluşuyor. Çok amaçlı, fonksiyonel yapıları sayesinde televizyon ünitesini sadece bir ünite olmaktan çok evinizin vazgeçilmez parçalarından biri haline getiriyor. Retro'dan Klasik'e, Zen'den Modern'e birbirinden farklı felsefe ve tarzları benimseyerek ortaya çıkarılan tasarımların ruhları, çok farklı malzemeler ile dışa vuruluyor. Kafkas Meşe, Santiago Ceviz ve Safir Meşe gibi birbirinden farklı doğadan gelen parçaların metal, plastik gibi inorganik malzemeler ile birleşmesi birbirinden farklı tasarımların kaynağını bir potada eritmeyi başarıyor.

Farklı Malzemelerin Yarattığı Ambians: Farklı Üniteler

Parlak, mat, parke desenli ahşaplar, lake kaplamalar, birbirinden farklı tonlarda televizyon sehpaları... Siz nasıl bir tv ünitesi dilerseniz Enza Home ürünleri size bunu sunuyor. Depolamaya imkan veren gözler, çizilmeye dayanıklı kulplar, raylı çekmece ve yavaş kapanan dolap kapağı sistemleri sayesinde fonksiyonel bir kullanım sunan ürünler yaşam alanlarınızda hem az yer kaplayan hem de göz dolduran mobilyalara dönüşüyor.

İster Duvara Monteleyin İsterseniz Tek Bir Parça Kullanın

Duvara monteleyebileceğiniz parçaları bulunan ürünlerin yanı sıra, tek bir parçadan oluşan daha küçük tasarımları da içinde bulunduran Enza Home televizyon ünitesi koleksiyonu, hem büyük evlere hem de küçük evlere tarz katıyor. Yaşam alanınızda yer alacak özel tasarım üniteler size yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmıyor, aynı zamanda evinizdeki dinamizmi yaşatmanız için size sürekli bir fırsat sunuyor.

Siz de kendinize en uygun Enza Home TV Ünitesi'ni seçmek için size en yakın mağazamıza uğrayın, kaliteli mobilyaların yaşamınıza katacağı yenilik fırsatını yakalayın.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti