Survivor acil durum konseyi yapıldı! Olağanüstü konseyde Zafer diskalifiye oldu! Zafer Semih'i dövdü mü?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da bir ilk yaşandı ve Survivor Acil Durum Konseyi adıyla bir konsey yapıldı. Olağan üstü konseyin yapılma nedeni ise Gönüllüler takımı yarışmacıları Semih ve Zafer arasında yaşanan olaydı. Acun Ilıcalı geçtiğimiz salı akşam yayınlanan bölümde Semih ve Zafer arasında istenmeyen olaylar yaşandığını ve olayı değerlendirmek için görüntüleri izlemeleri gerektiğini açıklamıştı.

Survivor acil durum konseyi yapıldı! Olağanüstü konseyde Zafer diskalifiye oldu! Zafer Semih'i dövdü mü?
Bu içerik 1038 kez okundu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da bir ilk yaşandı ve Survivor Acil Durum Konseyi adıyla bir konsey yapıldı. Olağan üstü konseyin yapılma nedeni ise Gönüllüler takımı yarışmacıları Semih ve Zafer arasında yaşanan olaydı. Acun Ilıcalı geçtiğimiz salı akşam yayınlanan bölümde Semih ve Zafer arasında istenmeyen olaylar yaşandığını ve olayı değerlendirmek için görüntüleri izlemeleri gerektiğini açıklamıştı.

Survivor Acil Durum Konseyi yapıldı mı?

Semih ve Zafer arasında yaşanan ve muhtemelen fiziki şiddet içeren olaylar sonrası bu iki yarışmacı adalarda ve oyunlarda yer almayarak, haklarında bir karar verilmesini beklediler. O karar Survivor 15 Nisan cuma akşamı yayınlanan yeni bölümde verildi ve Acun Ilıcalı tarafından acil durum konseyinde açıklandı. Survivor tarihinde bir ilk olan olağan üstü konseyde Semih ve Zafer'in akıbeti belli oldu.

Olağanüstü konseyde Zafer diskalifiye oldu

Acun Ilıcalı Survivor acil durum konseyinde iki yarışmacı hakkında verilen kararı açıkladı. İzleyiciler Semih ve Zafer'in diskalifiye olup olmadığını merak ediyor. Açıklama birazdan yayınlanacak ve iki yarışmacının kaderi belli olacak.

Zafer diskalifiye oldu!

Acun Ilıcalı Zafer'in adanın güvenliğini tehdit edecek davranışlarda bulunduğu için yarışmadan diskalifiye edildiğini açıkladı. Zafer ile Semih arasında yaşanan olayda Zafer Semih'e fiziksel şiddet uyguladı!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti