Kısmetse Olur 26 Nisan pazartesi fragmanı! -Cansunun Göz yaşları herkesi ağlattı

26 Nisan Kısmetse Olur Yeni Bölüm Fragmanı / 160. BÖLÜM Haftanın Finali ile pazar gecesi takipçilerinin karşısına çıkacak. Haftanın finalinde bir yarışmacı elenerek programa veda edecek. Kısmetse Olur takipçileri kimin eleneceğini merakla beklerken, elenen yarışmacı ve yeni gelen yarışmacı yine sızdırıldı. Kısmetse Olur'da kim elendi ve yeni yarışmacı kimdir sorusunun cevabı haberimizde.

Kısmetse Olur 26 Nisan pazartesi fragmanı! -Cansunun Göz yaşları herkesi ağlattı
Bu içerik 1268 kez okundu.

26 Nisan Kısmetse Olur Yeni Bölüm Fragmanı / 160. BÖLÜM ile pazar gecesi takipçilerinin karşısına çıkacak. Haftanın finalinde bir yarışmacı elenerek programa veda edecek. Kısmetse Olur takipçileri kimin eleneceğini merakla beklerken, elenen yarışmacı ve yeni gelen yarışmacı yine sızdırıldı. Kısmetse Olur'da kim elendi ve yeni yarışmacı kimdir sorusunun cevabı haberimizde.

Kısmetse Olur'da sezon finaline yaklaşıldıkça heyecan düzeyi artmaya devam ediyor. Pazar geceleri yayınlanan haftanın finalinde elenen isimler evden ayrılırken, yerlerine yeni yarışmacılar ya da daha önce elenen yarışmacılar katılıyor. Kısmetse Olur 18 Nisan 2016 pazartesi günü yepyeni bir hafta başlayacak. Pazartesi günü yarışmada olmayacak ve yeni katılacak yarışmacılar belli oldu.

Kısmetse Olur kim elenecek?

Aylardır Kısmetse Olur'da kimin eleneceğini ve yeni yarışmacının kim olduğunu paylaşan sosyal medya hesapları bu hafta da kimin eleneceğini ve yeni katılan yarışmacının kim olduğunu paylaştı. İddiaya göre Kısmetse Olur'da elenen isim Seray Kurumuş olacak. Bu elemeyle gelinler evinde boşalan yarışmacı kadrosunu yeni yarışmacı Dilek Demircan dolduracak.

Kısmetse Olur haftanın finalinde yaşanacakları sızdıran hesap bu bilgilerle yetinmeyerek yeni yarışmacı Dilek Demircan'ın kime talip olacağını da paylaştı. İddiaya göre Dilek Demircan, Semih'e talip olacak.

Kısmetse Olur Dilek Demircan kimdir?

dilek dermircan kısmetse olur kimdir

Düzgün fiziği ve güzel yüzüyle dikkatleri üzerine çekeceğini düşündüğümüz Dilek Demircan, her ne kadar Semih'e talip olarak gelecek olsa da yarışmada boşta olan diğer damat adaylarının da ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti