Survivor Soru Cevap Oyununu Kim Kazandı? 16 Nisan Tahmin Yarışması!

Survivor'ın geçtiğimiz sezonlarında yalnızca 1 kez düzenlenen soru cevap yarışması, bu sezon her cumartesi akşamı oynanıyor. Survivor'ın soru cevap yarışmasında ödül sponsoru ise BEKO oldu. Yarışmayı kazanan isim BEKO'dan beyaz eşyalar ve 5 bin TL'lik hediye çeki kazanıyor. 16 Nisan Survivor soru cevap ödülünü kim kazandı?

Survivor Soru Cevap Oyununu Kim Kazandı? 16 Nisan Tahmin Yarışması!
Bu içerik 1506 kez okundu.

Survivor'ın geçtiğimiz sezonlarında yalnızca 1 kez düzenlenen soru cevap oyunu, bu sezon her cumartesi akşamı oynanıyor. Survivor'ın soru cevap yarışmasında ödül sponsoru ise BEKO oldu. Yarışmayı kazanan isim BEKO'dan beyaz eşyalar ve 5 bin TL'lik hediye çeki kazanıyor. 16 Nisan Survivor soru cevap ödülünü kim kazandı?

Survivor'da Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen Semih Öztürk, 16 Nisan soru cevap yarışmasının kazanan isim oldu. Semih sorulan sorulara oldukça yakın tahminlerde bulunarak tahmin konusunda yetenekli olduğunu bir kez daha gösterdi. Survivor'ın belki de en çok desteklenen yarışmacısı Semih, soru cevap oyunu öncesi oynanan iletişim ödülünde ise başarı gösteremedi.

Semih Öztürk fanları bu akşam Twitter'da "SemihÖztürk GüneşiDoğuyor" etiketini en çok konuşulanlar arasına sokmayı başardı. Şu ana kadar etiketin içinde geçtiği 75 binden fazla tweet atıldı. Bu sayı Semih'in takipçilerinin sayısının ne kadar fazla olduğunu gösteriyor.

Survivor'da yarın akşam çok önemli bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyunu kaybeden takımdan 2 yarışmacı elenme adayı olarak belirlenecek. Yarışmada bu hafta eleme yapılmayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti