Sağlıklı Mutlu Huzurlu sunucusu kimdir? Nilüfer Bereket kimdir?

Sağlıklı Mutlu Huzurlu! ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Sağlıklı Mutlu Huzurlu programı her yeni bölümünde birbirinden ünlü doktorları ve alternatif tedavi uzmanlarını konuk ederek, izleyenleri sağlık konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Programda işlenen konuların yanında, programın sunucusu da güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sağlıklı Mutlu Huzurlu sunucusu kimdir?

Sağlıklı Mutlu Huzurlu sunucusu kimdir? Nilüfer Bereket kimdir?
Bu içerik 1548 kez okundu.

Televizyon kanallarında gündüz kuşağında yayınlanan programlar arasında, izleyicinin en çok tercih ettiği yapımların başında sağlık programları geliyor. Türkiye'nin en ünlü alternatif tedavi uzmanlarının sunduğu ya da konuk olduğu sağlık programlarında, sık görülen rahatsızlıkların tedavileri için modern tıbbı destekleyici alternatif tedavi yöntemleri öneriliyor. Bu sezon bu tür programlara bir yenisi daha eklendi; Sağlıklı Mutlu Huzurlu! ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Sağlıklı Mutlu Huzurlu programı her yeni bölümünde birbirinden ünlü doktorları ve alternatif tedavi uzmanlarını konuk ederek, izleyenleri sağlık konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Programda işlenen konuların yanında, programın sunucusu da güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sağlıklı Mutlu Huzurlu sunucusu kimdir?

Yeni sezonda hafta içi her gün gündüz kuşağında ATV ekranlarında yayınlanan Sağlıklı Mutlu Huzurlu programının sunucusu Nilüfer Bereket. Güzel sunucu her bölümde ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konularda açıklamalar yapan Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu ve hastalıklardan kurtulmanın formüllerini veren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nu konuk ediyor.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu programı Nilüfer Bereket'in sunumuyla hafta içi her gün 13:40 - 16:30 saatleri arasında ATV ekranlarında!

Nilüfer Bereket kimdir?

Şu sıralar ATV'de yayınlanan Sağlıklı Mutlu Huzurlu programının sunuculuğunu yapan Nilüfer Bereket, Ankara'da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema TV, Reklamcılık ve Televizyon Gazeteciliği bölümünde almıştır. Televizyon sektöründe oldukça başarılı bir isim olan Nilüfer Bereket, sektöründe medya iletişim danışmanlığı, genel koordinatörlük, program yapımcılığı ve koordinatörlüğü, haber müdürlüğü, muhabirlik, yönetmen asistanlığı gibi pozisyonlarda çalışmıştır.

Nilüfer Bereket, Sağlıklı Mutlu Huzurlu programından önce Show TV ekranlarında yayınlanan Show Dünyası adlı magazin programının sunuculuğunu yapmıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti