Survivor Gönüllüler kimin adını yazdı? 17 Nisan Ada Konseyi elenme adayları kim?

Survivor 2016'da bir dokunulmazlık oyunu daha müthiş mücadele ile sona erdi. Dokunulmazlık oyununu 10-8'lik skorla Ünlüler takımı kazandı. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde eleme adaylarını belirlemek üzere oylama yaptı. 17 Nisan Survivor elenme adayları kimler? Gönüllüler takımı ada konseyinde gitmesini istedikleri bir elenme adayının adını yazdılar.

Survivor Gönüllüler kimin adını yazdı? 17 Nisan Ada Konseyi elenme adayları kim?
Bu içerik 993 kez okundu.

Survivor 2016'da bir dokunulmazlık oyunu daha müthiş mücadele ile sona erdi. Dokunulmazlık oyununu 10-8'lik skorla Ünlüler takımı kazandı. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde eleme adaylarını belirlemek üzere oylama yaptı. 17 Nisan Survivor elenme adayları kimler?

Cuma akşamı Survivor'da Semih ve Zafer arasında yaşanan olaydan dolayı Zafer diskalifiye olmuş, Semih ise Ünlüler takımına geçmişti. Bu değişiklikler sonrası Dominik'te oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Semih oyun sonunda 3 oyun kaybetmesine rağmen Gönüllüler takımını kışkırtmak için elinden geleni yine yaptı. Gönüllüler takımı ada konseyinde gitmesini istedikleri bir elenme adayının adını yazdılar.

Survivor Gönüllüler elenme adayı kim?

Semih'in Ünlüler takımına geçmesi sonrası yalnız kalan Gizem Kerimoğlu, Gönüllüler takımının hedef tahtasında olan tek isim haline geldi. Gönüllüler konseyde Gizem Kerimoğlu'nun adını yazarak ilk elenme adayını belirlediler.

İkinci elenme adayı ise 19 Nisan 2016 salı akşamı oynanacak kişisel dokunulmazlık oyunu sonrası belli olacak. Kişisel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı ikinci elenme adayını belirleyecek. Ancak ortada Gönüllüler takımının hiç istemediği bir durum var. Kişisel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı kendi arkadaşlarından birini söylemek zorunda kalacak. Bu ismin kim olacağı merakla bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti