Hangi bankalar taşıt kredisi kullandırıyor? Düşük faizl taşıt kredisi veren bankalar

Otomobil sahibi olmak isteyenlerin nakit ihtiyacını önemli ölçüde bankalardan çekmiş oldukları krediler karşılamaktadır. Bankalar gerek sıfır gerekse ikinci el otomobil için kredi imkanları sunmaktadır. Taşıt kredisi hesapla sorgula, en uygun araç kredisi hangi banka veriyor? İkinci el taşıt kredisi veren bankalar...

Hangi bankalar taşıt kredisi kullandırıyor? Düşük faizl taşıt kredisi veren bankalar
Bu içerik 1115 kez okundu.

Otomobil sahibi olmak isteyenlerin nakit ihtiyacını önemli ölçüde bankalardan çekmiş oldukları krediler karşılamaktadır. Bankalar gerek sıfır gerekse ikinci el otomobil için kredi imkanları sunmaktadır. Taşıt kredisi hesapla sorgula, en uygun araç kredisi hangi banka veriyor? İkinci el taşıt kredisi veren bankalar...

Bankalar tarafından kullanıma sunulan kredileri kullanış amaçlarına göre farklı kategorilerde değerlendirebiliriz. Kredi türleri hakkında bilgi sahibi olduğunuzda ihtiyacınız doğrultusunda bankalardan hangi krediyi talep edeceğinizi çok daha net bir şekilde ayırt edebilirsiniz. Bu konuda en önemli detay alacak olduğunuz kredinin faiz oranını bilmektir. 
Taşıt Kredisi

Araç ya da taşıt kredisi, yaygın olarak kullanılan bir ihtiyaç kredi türü olduğundan farklı bir başlık altında ele alınıyor. Bu kredi başlıca sıfır ve ikinci el araçlar için düzenlenir. Kredinin miktarı ve faiz oranları, bankaya, aracın markasına, ilgili bankayla anlaşmalı olup olmamasına, ve ikinci el araçlar için aracın yaşına göre değişir. Bankalar genellikle araç satış tutarının %70-80'ine kadar olan bir miktar için kredi sağlarlar.Taşıt kredilerinin faiz oranları bankadan bankaya değişmesi sebebiyle net bir rakam henüz olmamakta fakat 24.03.2016 tarihi itibariyle en düşük taşıt kredisi faizi %1.04 ile ING Bank'ta bulunurken en yüksek taşıt kredisi faiz oranı %1.40 ile HSBC'dedir.

Siz de yeni veya ikinci el taşıt alırken krediye başvurmak istiyorsanız internet üzerinden çeşitli bankaların faiz oranlarını kontrol etmenizi öneriyoruz. Uyarmakta fayda var; İnternet üzerinden gördüğünüz kredi faiz oranları şubelerde farklılık gösterebilir o yüzden önce internetten araştırmanızı yapıp daha sonra ilgili banka'nın şubesine giderek detaylı bilgi almanızı öneriyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti