Survivor bu akşam ne oyunu var? 18 Nisan 2016 pazartesi fragmanı!

Survivor'ın 18 Nisan pazartesi akşam yayınlanacak yeni bölümünde heyecan dolu bir ödül oyunu izleyiciyle buluşacak. Ödül oyununun sonunda ne ödül verileceği henüz bilinmiyor. Yarışmada dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti ve ada konseyinde ilk elenme adayını belirlemek üzere oylama yaptı. Oylamada Gizem Kerimoğlu'nun adı çıktı ve ilk elenme adayı Kerimoğlu oldu.

Survivor bu akşam ne oyunu var? 18 Nisan 2016 pazartesi fragmanı!
Bu içerik 819 kez okundu.

Survivor'ın 18 Nisan pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde heyecan dolu bir ödül oyunu izleyiciyle buluşacak. Ödül oyununun sonunda ne ödül verileceği henüz bilinmiyor. Yarışmada dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti ve ada konseyinde ilk elenme adayını belirlemek üzere oylama yaptı. Oylamada Gizem Kerimoğlu'nun adı çıktı ve ilk elenme adayı Kerimoğlu oldu.

Survivor Gönüllüler'de uzun süredir sakat olduğu için oyunlara katılamayan Damla'nın bu akşamki ödül oyununda parkura çıkacağını görüyoruz. Yeni bölümün fragmanında Efecan'ın İbrahim'i eleştirmesi ve Nagihan ile Tuğba arasında yaşanan tartışma da dikkat çeken diğer konular oldu.

Survivor 18 Nisan 2016 pazartesi akşamı yaşanan her şeyi gecenin sonunda haberimize ekleyeceğiz ve kaçıranlar için bölümün kısa bir özetini vermiş olacağız.

Survivor 18 Nisan 2016 Fragmanı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti