Survivor 2016 Tek Tek yarışmacıların puan durumu!

Geçtiğimiz sezon Survivor All Star adıyla yayınlanan fenomen yarışma, bu sezon Survivor 2016 adlıyla yayınlanıyor. Survivor 2016'da 5. hafta geride kalmak üzere ve yarışmacılar yavaş yavaş adaya ve oyunlara ısınmaya başladı. İlk iki hafta elemenin yapılmadığı Survivor'da bu hafta ilk elenen yarışmacı belli olacak. Elenen yarışmacı Ünlüler takımından birisi olacak. Survivor'da yarışmacıların kişisel performansları da izleyici tarafından merak ediliyor. Survivor 2016 Tek Tek yarışmacıların puan durumu haberimizde.

Survivor 2016 Tek Tek yarışmacıların puan durumu!
Bu içerik 1498 kez okundu.

Geçtiğimiz sezon Survivor All Star adıyla yayınlanan fenomen yarışma, bu sezon Survivor 2016 adlıyla yayınlanıyor. Survivor 2016'da 5. hafta geride kalmak üzere ve yarışmacılar yavaş yavaş adaya ve oyunlara ısınmaya başladı. İlk iki hafta elemenin yapılmadığı Survivor'da bu hafta ilk elenen yarışmacı belli olacak. Elenen yarışmacı Ünlüler takımından birisi olacak. Survivor'da yarışmacıların kişisel performansları da izleyici tarafından merak ediliyor. Survivor 2016 Tek Tek yarışmacıların puan durumu haberimizde.

Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında tek tek puan durumu değerlendirildiğinde Ünlüler takımından Avatar Atakan ve Nagihan'ın rakiplerine göre daha iyi performans sergilediğini görebiliyoruz. Atakan ve Nagihan'dan sonra sırasıyla İbrahim YattaraGizem MemiçDamla Can ve İbrahim Giydirir isimlerinin geldiğini görüyoruz.

NOT: 18.04.2016 (Saat: 20:00 verileridir.)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti