Facebook Hesabı Silme Nasıl Yapılır? Adım Adım Facebook Hesabı Sil

Facebook'un uzun süredir açılmaması bazı kullanıcıların vakitlerinin çoğunu bu sitede boşuna geçirdiğinin farkında varmasını da sağlamış gibi görünüyor. Zira "Facebook hesap silme nasıl yapılır?" diye merak edenlerin sayıları bir hayli fazla. Facebook hesap silme konusunda haberimizde yer alan bilgileri uygulayabilir ve Facebook hesabınızı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Facebook Hesabı Silme Nasıl Yapılır? Adım Adım Facebook Hesabı Sil
Bu içerik 1264 kez okundu.

Facebook'un son dönemlerde meydana gelen terör olaylarından sonra erişime kapatılması kullanıcıları bir hayli canından bezdirmiş durumda. En son İstanbul Taksim'de yaşanan bombalı saldırı sonrası Facebook'a girilmiyor. Facebook tutkunları bu durum karşısında çeşitli yöntemlerle siteye girmeye çalışıyor. Ancak Facebook'un uzun süredir açılmaması bazı kullanıcıların vakitlerinin çoğunu bu sitede boşuna geçirdiğinin farkında varmasını da sağlamış gibi görünüyor. Zira "Facebook hesap silme nasıl yapılır?" diye merak edenlerin sayıları bir hayli fazla. Facebook hesap silme konusunda haberimizde yer alan bilgileri uygulayabilir ve Facebook hesabınızı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Facebook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

1. Facebook hesap silme için öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

2. Daha sonra https://m.facebook.com/account/delete adresini kopyalayıp internet tarayıcınızın adres satısına yapıştırın ve ENTER tuşuna basın.

3. ENTER tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki resimde görülen sayfa açılacak ve Facebook Hesap Silme Onayı için sizden şifrenizi girerek GÖNDER butonuna tıklamanız istenecek.

Facebook Hesap Silme Onayı

4. GÖNDER butonuna bastıktan sonra Facebook hesap silme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti