Akbank 28 Nisan Güncel Personel Alım İlanları

Akbank, 2016'da çeşitli dönemlerde farklı şubelerine personel alımı yapıyor. Akbank 2016 personel alımı ne zaman yapılacak? Akbank iş ilanları, Akbank özel güzenlik alımı, Akbank 2016 personel alımı ne zaman yapılacak, başvuru şartları nelerdir, son başvuru tarihi ne zaman, işte detaylar...

Akbank 28 Nisan Güncel Personel Alım İlanları
Bu içerik 1369 kez okundu.

Akbank, 2016'da çeşitli dönemlerde farklı şubelerine personel alımı yapıyor. Akbank 2016 personel alımı ne zaman yapılacak? Akbank iş ilanları, Akbank özel güzenlik alımı, Akbank 2016 personel alımı ne zaman yapılacak, başvuru şartları nelerdir, son başvuru tarihi ne zaman, işte detaylar...

Personel alım sürecini aracı firmalar ile gerçekleştirirken bir yandan da kendi sitesi üzerinden bu bildirimleri yapmaktadırlar. Müşteri Yetkilisi, Gişe Personeli, Güvenlik Personeli, CRM Geliştirme Uzmanı, Windows Sistem Uzmanı, Java Uygulama Geliştirme Uzmanı, Çağrı Merkezi Personeli gibi bir çok alanda personel ihtiyacını karşılayabilmek adına iş başvurularını güncellemektedir.

Akbank'a başvuru yapacak adayların başvuru formları üzerinden başvurularını eksiksiz ve tam olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru tarihi, sınav yerleri ve başvuru formları Akbank'ın kendi sitesi üzerinden güncel olarak verilmektedir.

Akbank'ın kendi prensipleri çerçevesinde kariyer yönetimini belirlemiştir bu kriterler Akbank'ın kendi web sayfasında detaylı şekilde bulabilirsiniz. Bazılarını belirtmek gerekirse ;

Kariyer yö?netimi prensiplerimiz:

?Din ve mezhep, dil, ırk, cinsiyet, yaş, siyasal düşünce ve felsefi inanç ve benzeri sebepleri gözetmeksizin tüm çalışanlara eşit yaklaşım,
İnsan kaynakları uygulamalarında şeffaf yönetim, bilgilendirme ve etkin iletişim,
Performansa ve geribildirime dayalı, adil ve tutarlı yönetim,
Tüm çalışanların taleplerinin ve önerilerinin tek bir kontakt noktadan alınıp değerlendirilmesi,
Akbank'ta kariyer yapmak isteyen kişiler çalışma kariyer basamakları olarak görev grubu değiştirme 2 türlüdür.

Seviye yükselmesi; çalışanın aynı görevde, görevin kapsadığı seviyeler dahilinde yetkinliklerinin artması sonucu gerçekleşir. (Görev: Gişe Yetkilisi; Seviye Yetkili 4 veya Yetkili 3 veya Yetkili 2 gibi) Performansı olumlu olan çalışanların aynı görevde deneyim ve yetkinliklerini arttırarak uzun süre görev yapmaları durumunda, işlerine olan katma değerlerindeki artışı tanıma ve  motivasyonlarını sağlama amaçlıdır.
Görev grubu de?ğişikliği; çalışanın görev tanımı kapsamında yetki ve sorumlukların değişmesidir. Görev grubu değişikliğinde pozisyonun gerektirdiği görev seviyesine geçiş yapılır. Çalışanın yetkinlik düzeyinin yeterli, performans düzeyinin olumlu olması gerekir.?
Akbank almış olduğu personellere Akbank Akademi altında eğitimlerde sunmaktadır. Bu eğitimlerden bahsetmemiz gerekirse ;
İşe Giriş Eğitimleri: Göreve yeni başlayan Akbank çalışanlarının pozisyonlarına uygun olarak aldıkları eğitimlerdir. (Oryantasyon, Temel Eğitim, Yönetici Adayı, Müfettiş Yardımcısı eğitimleri)
Kariyer Eğitimleri: Kariyer basamaklarında ilerleyen Akbank çalışanlarının, teknik bilgi, beceri ve kişisel gelişimlerini sağlayacak eğitim programlarıdır.
Sertifika Programları: Çalışanlarımızın bulundukları veya aday oldukları görevlerde gerekli olan bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yönelik, sınıfiçi eğitim, e-öğrenme, simulasyon, ödev, sınav gibi farklı yöntemlerden oluşan karma eğitim programlarıdır.
Yönetici Geliştirme Eğitimleri: Çalışanları aday oldukları bir sonraki göreve hazırlayan yönetim, liderlik ve bankacılık konularını içeren programlardır. Üst düzey yöneticiler için de bireysel gelişim planları hazırlanır ve uygulanır. Yönetici geliştirme eğitimlerinde bugünün liderleri sınıfiçi eğitim, birebir danışmanlık ve online araçlar ile desteklenmekte, geleceğin liderleri yetiştirilmektedir. Bu programlar Sabancı Üniversitesi'yle, uluslarası alanda tanınmış kurum ve eğitmenlerle işbirliği içerisinde hazırlanır.
Kurumsal Performans Eğitimleri: Bankanın stratejik öncelik ve hedeflerine göre belirlenen, kurumsal performansı arttırmaya yönelik düzenlenen eğitimlerdir.
Uluslararası Eğitim ve Konferanslar: Çalışanların yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen zirve, konferans ve seminerlere katılımları sağlanarak, dünyada ve Türkiye'deki yenilikler ile en iyi? uygulama örneklerini takip etmelerine ve ilişki ağını genişletmelerine imkan tanınmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti