Esra Erol Selbi hanım kimdir soyadı nedir?

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran izdivaç programı Esra Erol'la Evlen Benimle locasına yeni katılan adaylar dikkat çekmeye devam ediyor. Esra Erol'a yeni katılan Selbi hanım da bunlardan bir tanesi. Haberimizde Esra Erol Selbi hanım kimdir soyadı nedir? Instagram kullanıyor mu? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Esra Erol Selbi hanım kimdir soyadı nedir?
Bu içerik 1480 kez okundu.

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran izdivaç programı Esra Erol'la Evlen Benimle locasına yeni katılan adaylar dikkat çekmeye devam ediyor. Esra Erol'a yeni katılan Selbi hanım da bunlardan bir tanesi. Haberimizde Esra Erol Selbi hanım kimdir soyadı nedir? Instagram kullanıyor mu? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Esra Erol Selbi hanım kimdir?

Esra Erol'un çiçeği burnunda gelin adaylarından biri olan Selbi hanım 24 yaşında. Daha önce bir evlilik yaşayan Selbi hanım İstanbul'da yaşıyor. Selbi hanımın önceki evliliğinden çocuğu yok.

Selbi hanım güzelliği ve düzgün fiziği ile Esra Erol izleyicisinin beğenisini kazanan adaylardan bir tanesi olarak kendisine gelecek taliplerini bekliyor. Selbi hanımın kriterleri daha önce sıralamıştı.

Esra Erol Selbi hanım kriterleri neler?

Selbi hanıma gelecek talipler daha önce evlenmiş boşanmış olabilir. Güzel gelin adayı gibi taliplerinin de çocuğu olmamasını istiyor. Gelecek taliplerin 28-32 yaş arasında olmasını istiyor. Ayrıca İstanbul'da yaşadığı için talibinin de İstanbul'dan olmasını istiyor.

Selbi hanım daha önce Esra Erol loca adaylarından Fırat'a talip olarak gelmişti. Daha sonra çaya çıkmışlar ve ertesi gün kararlarını açıklamışlardı. Ancak Fırat, Selbi hanımın hissettiği duyguları hissedemediği gerekçesiyle kendisine "Hayır" cevabı verdiğini açıkladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti