Adios Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde, binlerce banka personeli ve çalışanı ile ilk özel banka olma özelliğini de gururla taşıyan Yapıkredi, müşterilerine banka ürünleri konusunda çeşitliliklerini sunmaktadır.

Adios Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
Bu içerik 800 kez okundu.

Kurumsal ya da bireysel olarak hizmetlerini sunan Yapı kredi bankası, genel olarak her kesim müşterisine imkânlarını sunmaktadır. İsmini son yıllarda oldukça fazla duyduğumuz ve birçok bankanın özellikle kullandığı World Kart ile işlemlere başlamış olan Yapı Kredi, Bunların yanı sıra Play, taksitçi, adios kart ve crysal gibi banka ürünlerini de geliştirilmiştir.

Son zamanlarda oldukça fazla revaçta olan adios kart basvurusu, pek çok farklı özelliklere de sahip oluyor. Puan biriktirme, süper taksit özellikleri, nakit avans, temassız kullanım özelliği, harcama taksitlendirme, taksitli nakit avans çekimi ve seyahat harcamalarınızı taksitlendirme gibi özelliklere de sahip oluyor.

Her kesimin bu kart başvurusuna sahip olması mümkün olurken, kartı kullanırken kazandığınız puanlarınızı da limitinize bağlı olarak yurt içi, yurt dışı olarak, araç kiralama,  gemi turları, uçak bileti gibi işlemlerde kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra ülkemizde üye iş yerlerinde de kullanılması mümkündür.

Peki, bunlar ile birlikte, adios kart basvurusu nasıl yapılır gibi sorulara da yanıt verelim.

18 yaşını doldurmak gerekiyor

Yapı kredi bankası ürünlerinden olan adios kart sahibi olabilmek için, başvuru yapan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, bu karta sahip olmak isteyen kullanıcı, aylık olarak gelirlerinin 590 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Bunlar dahilinde, banka sizlerden bir kefil talep etmeyecektir. Kimlikleriniz ve gelir belgelerinizi gösteren bir bodro ile her hangi bir Yapı Kredi Bankası şubesinden, işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ortalama olarak 10 gün içerisinde başvuru sonuçları açıklanacaktır. Olumlu ya da olumsuz olarak kullanıcı bilgilendirilecektir. Yine bu sonuca ulaşamayanlar da, 444 0 444 numarasını arayarak, müşteri hizmetleri ile detaylara sahip olabilir.

İnternetten başvuru

Eğer ki, adios kredi kartı başvuru işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, direkt olarak resmi web sayfası üzerinden, hemen başvur linki üzerinden gerekli bilgileri tam ve doğru bir şekilde girerek, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine sonuçlar, belirtmiş olduğunuz telefon numaralarınıza iletilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti