Diriliş Ertuğrul 58. Yeni Bölüm Fragmanı - Diriliş Ertuğrul 11 Mayıs Yeni Bölüm - izle

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle yine izleyenleri ekranları başına kitledi. Diriliş Ertuğrul 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, son bölümde neler yaşandı, işte detaylar...

Diriliş Ertuğrul 58. Yeni Bölüm Fragmanı - Diriliş Ertuğrul 11 Mayıs Yeni Bölüm - izle
Bu içerik 801 kez okundu.

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle yine izleyenleri ekranları başına kitledi. Diriliş Ertuğrul 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, son bölümde neler yaşandı, işte detaylar...

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Yeni bölüm fragmanında Saadettin Köpek, oyununu bozan Ertuğrul'u devlet düşmanı ilan ediyor. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta...Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Serdar Gökhan, Hülya Darcan ve Serdar Deniz gibi isimlerin paylaştığı Diriliş Ertuğrul 58. yeni bölümü ile 11 Mayıs 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00'da TRT1 ekranlarında.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul'un 57. bölümünde Saadettin Köpek, Sultan’a mektup yazarak yaşanan durumu bildirmiştir. Mektubunda Şehzade Yiğit’in Türkmen beylerini arkasına alarak, sultanlığını ilan ettiğini yazar. Ayrıca Yiğit’in en büyük destekçisinin Ertuğrul olduğuna dair olan şüphelerinin, güçlendiğini de eklemiştir. Noyan’ın eline düşen Turgut, tam öldürüleceği anda Şehzade Yiğit’in araya girmesiyle kurtulmuştur. Noyan, Yiğit’ten emir almayı her ne kadar kabullenmese de Goncagül’ün de kendisini teskin etmesiyle katlanmak zorunda kalır. Diğer yandan Saadettin Köpek’in Dündar’ı, Sungur Tekin’e vermesi yeni gelişmeleri de beraberinde getirmiştir.

Sungur Tekin’in Saadettin Köpek’e olan bakışının değişmesi, Ertuğrul’la Sungur Tekin’in fikir ayrılığı yaşamasına sebep olur. Bütün bunlar yaşanırken, Saadettin Köpek, obaya gelir. Şehzade Yiğit’in sultanlığını ilan etmesinin, devletin bekasına karşı büyük bir tehdit olduğunu söyler. Sultan Alâeddin’in bu isyanın derhal bastırılmasını istediğini bildirir. Bu durum büyük bir şokun yaşanmasına neden olur. Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin Noyan’ın mağarasını basarlar. Ancak Noyan mağarasında değildir. Noyan, Gökçe’yi kaçırmak için oba yakınlarına gitmiştir.

Diriliş Ertuğrul'da bu hafta; Noyan, Gökçe’yi kaçırabilecek midir? Gündoğdu, Hayme, Selcan ve Noyan, karşılaşmasında neler olacak? Yiğit’ten Halime’ye gelen mektuptan sonra Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Gökçe’nin elbisesini mağarada gören Tuğtekin nasıl bir tepki verecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 57. bölümde yanıt buldu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'A 3 İSİM VEDA ETTİ!

Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 3 isim birden ölerek diziye veda etti. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi 'Diriliş Ertuğrul' yayınlanan yeni bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitedi. Nefes kesen bu bölümde 3 oyuncu birden ölerek diziden ayrıldı..

Tuğtekin, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde kaçırılan eşi Gökçe Hatun'un peşine düştü.. Diğer yandan ise Ertuğrul ve Alpleri moğollarla cenk etti..

Dizinin kötü karakterlerinden Şaman, Turgut Alp'in fırlattığı balta ile can verdi..

Diğer bir kötü karakter Goncagül ise Noyan tarafından kaçırılan Gökçe öldürdü..

Baycu Noyan da Goncagül'ün ölümünün öfkesi ile Gökçe'nin boğazını kesti..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 58. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

https://www.youtube.com/watch?v=Y5M_XpLQmBM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti