Tarım Emekçilerine Müjdeli Haber!

Tarım Emekçileri için desteklerini sürdürmeye devam eden Şekerbank 14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününe özel kredi kampanyası başlattı.

Tarım Emekçilerine Müjdeli Haber!
Bu içerik 608 kez okundu.

Tarım Emekçileri için destekleri ile ön plana çıkan ve bu çerçevede çalışmalarına devam eden Şekerbank A.Ş 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününde çiftçilere özel bir kredi kampanyası başlattı. 1 Temmuz’a kadar devam etmesi hedeflenen kampanya kapsamında çiftçilere tarımsal ihtiyaçlarını gidermesi noktasında uygun faiz oranları ile birlikte 5 yıla kadar uzanan vade seçenekleri ile finansman desteği sunulacak. Şekerbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Murat Sabaz dünya genelinde gıda tüketimi noktasında ki grafiğin git gide artış gösterdiğini belirterek tarıma ve tarım emekçilerinin önemine vurgu yaptı.

Murat Sabaz tarıma ve yerel üretime destek vermek amacıyla kurulan Şekerbank’ın 63 yıldır Türkiye’nin her bir yanında bulunan çiftçi ve ailelerine yardım ettiklerini belirtti. “Anadolu Bankacılığı” terimini kendilerine misyon edindiklerini söyleyen Murat Sabaz, 2014 yılının son çeyreğine doğru 20.000 tarım emekçisine ulaştıklarını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti