Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi Bitti

3. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi Zonguldak'ta bulunan Bülent Ecevit Üniversitesi'nde bir çok davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi Bitti
Bu içerik 1876 kez okundu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi, 4 günde önce Bülent Ecevit Üniversite'sine bağlı Çaycuma Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Enstitüsü işbirliği ile Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde başladı. 2 gün sonra kongre 14 Mayıs Cuma günü tamamlanırken, Geçmişten Geleceğe Muhasebe ve Finans sloganıyla düzenlenen kongre ilçe Kaymakamı Serkan Keçeli ve Gökçebey ilçesi Kaymakamı Bünyamin Bilgin, Belediye Başkanı Bülent Kantarci gibi bir çok protokol ütesinin katılımıyla gerçekleşti. Kongre'de Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı görevinde bulunan Prof. Dr. Haza Çeştepe'nin sunumu ve Muhasebe dalında ihtisas yapmış Prof. Dr. Nalan Akdoğan'ın iştirakıyla açıldı.

Kongre davetlileri arasında Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren 40'tan fazla üniversiteden isimlerin davetli olduğu ve toplamda 71 kişilik katılımcının bulunduğu açıklandı. 3. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi'nin son gününde ise Zonguldak ilinin tarihi ve turistik değerleri ön planda tutularak Amasra ve Safranbolu ilçelerinin de dahil olduğu bir gezi düzenlendi. Kongreye ilişkin bir basın açıklaması yapan Bülent Ecevit Üniversitesi Rektöü Prof. Dr. Mahmut Özer ise kongrenin hem sosyal bilimler hem de muhasebe finans dallarında yapılması planlanan çalışmalara ciddi bir biçimde kaynak sağlayacağını dile getirdi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti