60 Yaşında Ki Kadın 3 Banka Soydu

Amerika Birleşik Devletleri'nde 60 Yaşında olduğu tahmin edilen bir kadın yaklaşık 21 saatte 3 farklı banka soygunu gerçekleştirdi.

60 Yaşında Ki Kadın 3 Banka Soydu
Bu içerik 2703 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey Eyaletinde yaşayan ve 60 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir kadın yaklaşık 21 saat içerisinde 3 farklı banka soygunu gerçekleştirerek tarihe geçti. Soyduğu bankaların güvenlik kameralarını yansıyan görüntülerinde aşırı derece de sakin tavırları ile dikkat çeken kadının uyuşturucu etkisi altında olduğu düşünülüyor. 

Amerikan Federak Polisi tarafından yapılan açıklamaya göre, soygunları gerçekleştiren kadının kimliği belirlendi. Tüm eyalette yaşlı kadını arayan Amerikan polisi yaşlı kadının yanında getirdiği yeşil kol çantasının bankaların bulunduğu bölgeye yakın bir çöp konteynırına attığını belirledi. Parmak izi örneklerini de alan polis zanlının silahlı suç ortaklarının ve azmettiricilerinin olabileceği üzerinde duruyor. 

İncelenen güvenlik kameraları kayıtlarından her hangi bir silah taşımadığı açıkça görülen kadının, üzerinde soygun yapacağına ilişkin bir metnin yazdığı kağıt parçası ile bankalara girdiğini ve metnin bulunduğu kağıt parçasını gişe görevlilerine vermek suretiyle soygunu gerçekleştirdiğini belirlendi. Federal Polis yetkilileri ise dakika dakika güvenlik kameralarına takılan soygunun görüntülerini sosyal medya platformları üzerinden paylaşarak sivil halkın yardım ve katkılarına açık olunduğunu bildirdi.

Çalınan paranın meblağasına ilişkin henüz bir belirlemenin yapılmadığı 3 organize soygunun arkasında bir çete olduğunun şüpheleniyor. 2 günde 3 bankayı silah kullanmadan soymayı başarabilen 60 yaşında ki kadının kayıplara karışması akıllara durgunluk verirken, banka yetkilileri durum karşısında hayretler içerisinde kaldıklarını dile getidiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti