Başbakan Binali Yıldırım Birikmiş vergi cezalarının hepsini kaldırıyoruz açıklaması yaptı

Başbakan Binali Yıldırım da Çankaya Köşkü’nde Oda ve Borsa Başkanları'na açıklamada bulundu. Başbakan Binali Yıldırım, vergi ve gecikme cezalarının artıl olmadığını açıkladı. Yeni düzenleme ile , HGS cezaları ve milyonlarca kişinin ilgileneceği trafik cezalarını da içinde bulunduruyor.

Başbakan Binali Yıldırım Birikmiş vergi cezalarının hepsini kaldırıyoruz açıklaması yaptı
Bu içerik 519 kez okundu.

Binali Yıldırım konuşmasına şu şekilde başladı ;

15 Temmuz Türk Siyasi Tarihi için önemli bir dönüm noktası oldu. Milletimize ve devletimize ayrıca huzurumuza acımasızca kurşun sıktılar. 238 vatandaşımızı bu mücadelede katledildi. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum.Hainler  Milli iradeyi hesaba katmadılar. Her şeyi hesaplayıp palnlamışlar ancak  ülkesini, vatanını seven astsubay olan Ömer Hasdemir'i hesap edememişler. Erol Olçok ve Abdullah Olçok'u hesap edememişler. İhanet hiç kimsenin yanına kar kalmaz,kalmayacaktır. Bütün siyasetçilerimiz 15 temmuz  gecesinde  demokrasiye sahip çıktı. İş dünyası ve siz güzel vatandaşlarımız sahip çıktınız. 365 oda ve borsa açıklamalar yaptınız. Her akşam demokrasi nöbetini gerçekleştirdiniz. Bütün Türkiye bir oldu, darbecilere 
karşı durdu. 

İlk gün dolarda oynama oldu fakat  sonra dengeyi buldu. Süreci bundan sonra beraber yürütme kararı aldık. Türkiye uçurumun kenarından dönmüştür diye betimleyebiliriz. Bu örgütle bölücü PKK örgütü arasında hiçbir fark yok. Bu şebeke inancımızı elimizden aldı. Yerli ve uluslararası yatırımcıyı elbetteki destekliyoruz. Bürokratik engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bireysel emeklilik ile tasarrufları artırmayı planlıyoruz. Yatırımların hız kesmeden devam etmesini sağlamak bizim görevimiz.
 
Pazar günü İstanbul'da Demokrasi ve Şehitler Buluşması yapılacak. MHP Genel Başkanı da katılacağını bildirdi ancak  CHP Genel Başkanı'nın gelmesini de arzu ediyorum. Sizleri ve camianızı oldukça önemli olan bu toplantıya davet ediyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti