Ukrayna turizmcilerin yüzünü güldürdü

Ukrayna'nın Lviv kentinden yola çıkan ve Dalaman'a dolu olarak gelmiş olan TPG/Lemar uçağı YDA Dalaman Havalimanında özel olarak karşılandı HAber:Uçaktan inen yolculara Dış Hatlar Terminalinde özel resepsiyon düzenlendi. Yolcuları "Dalaman'a Hoşgeldiniz" yazısıyla karşılayan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü olan Hamdi Güvenç, " Son dönemde yıldızımız parlıyor canlanan pazarımız Ukrayna'dan bir yolcu uçağımız daha gelmiş bulunuyor. Yolcuların bir kısmı ise bizim infotur diye adlandırdığımız acentalar. Bölgemizin tanıtımında ise acenta çalışanlarının etkisi oldukça büyük .Ukrayna'nın çok güzel ve sevimli kenti olan Lviv'den geliyorlar." diye konuştu.

Ukrayna turizmcilerin yüzünü güldürdü
Bu içerik 730 kez okundu.


Güvenç sözlerine şöyle devam etti: 

"Bu operasyona olumlu bakıp risk alıp uçak koyan TPG isimli Ukraynalı tur operatörüne ve onun Türkiye'de incoming acentalığını yapan Lemartur'a sonsuz teşekkür ediyoruz. 

Emeklerine ayrıca  harcadıkları çabalarına destek olamaya çalışıyoruz.Öyle tahmin ediyorumki bu gelişmeler  artarak devam edecek ve Ukrayna'dan Dalaman'a gelmiş olan  turist sayısında bu sene sayı olarak rekor kırılacak gibi gözüküyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti