1 TL Kaç Ruble Ediyor veya 1 Ruble Kaç TL

Türkiye ile Rusya arasında iyileşen şartlar sonucunda Putin tarafından yapılan öneride tl ve ruble kullanalım fikiri sonrasın da sosyal medya da ruble ve tl hakkında meraklı yorumlar yapılmaya başlandı. Bu Haberimizde sizlere 1 tl kaç ruble eder bunu açıklıyoruz.

1 TL Kaç Ruble Ediyor veya 1 Ruble Kaç TL
Bu içerik 3209 kez okundu.

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin tarafından Türkiye 'ye sunulan öneride ticarette ruble ve tl kullanılması sonrası sosyal medya ve internet üzerinde insanlar tarafından 1TL nin kaç ruble ettiğine dair sorular oluşmaya başladı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN' da Rusya dönüşü yaptığı bu açıklama da Putin ile görüşme yaparken ticaretlerimiz de ruble ve tl kullanalım çünkü böyle yaparsak daha sağlıklı sonuçlar alırız ve bu sayede dolar daha da düşer . Bu sayede de kur ve döviz baskısından bir nebze de olsa kurtulmuş oluruz hem Rusya hem Türkiye kazançlı çıkar açıklaması şimdiden ruble ye ve TL ye ilgiyi arttırdı. 

 

İşte bu haberimiz de bir ruble kaç tl ediyor ve bunları size açıklıyoruz. 

11.08.2016 Tarihli sabah kuruna göre 1 Ruble RUB = 0.04565 TL Ediyor yani bu hesap ile  1 TL ortalama 21.92 Ruble etmektedir. 

 

1 ruble kaç tl 1tl kaç ruble ruble kaç para tl ruble kuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti