Sıfır araç alacaklar dikkat !

“Sıfır diye ikinci el araç satılmış” şikayetleri normal gelirken f“Sıfır diye üçüncü el araç satılmış” şikayeti şok etti.

Sıfır araç alacaklar dikkat !
Bu içerik 970 kez okundu.

İzmir’de bir otomobil bayisine sıfır araç satın almak için giden amacına ulaştı ancak İ.A. büyük şok geçirdi ve sıfır araç alacakları uyararak yaşadığı şaşırtıcı olayı şöyle anlattı:

“Üçüncü el olan aracı bana sıfır diye sattılar. Araç pazarlığı ardından kredim onaylandı sonra da aracın plakası falan hazır dediler. Sıfır aracın plakası hemen nasıl hazır olur diye bi düşündüm ve şüphelendim. Aracı aldım fakat trafik polisi bir akrabama durumu da hemen  anlattım. Oda böyle bir durumun söz konusu bile olmayacağını söyledi  ve o da şüphelendi. Plakayı sorgulattığında ise  şaşırtıcı durumla karşılaştık. Bu araç daha önce başkasına satılmış sonra tekrar bayi aynı aracı geri almış.

Daha sonra bayiden gerçeği öğrendik. Araç tüm işlemleri tamamlandıktan sonra  plaka işlemleri bittikten sonra birine satılmış parasını olmayınca aracı bayi tekrar geri almış. Araç trafiğe hiç çıkmadı denildi. Sıfır araç alacaklar aman dikkat”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti