Borsa İstanbul Özel Pazar Sinemia’ya yeni yatırım mı geldi?

Teknolojik girişimleri yatırımcılarla buluşturma misyonuyla birlikte hareket eden Borsa İstanbul Özel Pazar, hızlı girdiği 2016 yılına yeni bir yatırımıyla devam ediyor

Borsa İstanbul Özel Pazar Sinemia’ya yeni yatırım mı geldi?
Bu içerik 814 kez okundu.

Özel sinema kulübü Sinemia, Özel Pazar adı altında gerçekleşen ikinci tur yatırımını Aslanoba Capital ile Özel Pazar’a üye olan ilk melek yatırım ağı niteliğindeki İstanbul Startup Angels üyelerinden Ali Çebi ile Burak Örücü’den almıştı. Şirketin değerlemesi yılbaşında Aslanoba’nın yaptığı ilk yatırımın 5 katı olarak saptandı.

Halka açılmadan önce pay alım-satımı amacıyla şirketlerle yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ile üyelik bazlı bir platformu olan Borsa İstanbul Özel Pazar’da yeni bir yatırım daha düzenlendi. Özel Pazar üyeleri arasında yer alan taraflardan Aslanoba Capital kurucu ortağı olan Hasan Aslanoba ile İstanbul Startup Angels üyelerinden Ali Çebi ve Burak Örcü sinemaseverlerin hayatını kolaylaştırmak ve sinema aşkını paylaşmak amacıyla kurulmuş özel bir sinema kulübü olan Sinemia şirketine ciddi bir yatırım yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti