Murat Ülker'den 'cemaat' iddialarına yanıt

Murat Ülker, 15 Temmuz darbe girişimi ardından dile getirilen iddialara Yıldız Holding'in amiral gemisi Ülker grubunun kurucusu, babası Sabri Ülker'in sözleriyle yanıtladı.

Murat Ülker'den 'cemaat' iddialarına yanıt
Bu içerik 1234 kez okundu.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan  Murat Ülker, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında gündeme gelen iddialara babası Sabri Ülker'in sözleriyle yanıtladı.

Murat Ülker, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilgili oldukları iddiaları sosyal medyada 'trol' olarak nitelenen bazı hesaplarda gündeme gelmesi üzerine, Sabri Ülker'in 28 Şubat sürecinde 'Atatürk'e bağlılık' vurgusuyla yaptıığı "Cemaatlerle işimiz yok" başlığı altında yazısını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Murat Ülker, tweeti, 'Sabri Ülker (Allah rahmet etsin) 1999'da, yıllar önce söylemiş' bu şekildeydi ve mesajının altına da  dönemin gazetelerindeki Sabri Ülker'in açıklamalarını ekledi.

Sabri Ülker'in sözleri Ülker'in resmi Twitter hesabından da "Ülker dün de, bugün de, yarın da milletimizin ortak lezzetidir. Herkes için Ülker'in teminatı kurucumuzun sözleridir" yazısıyla paylaşıldı.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti