Vodafone Türkiye'nin Yeni Ceo’su Colman Deegan

Vodafone Türkiye'nin ceosu değişiyor. Görevinden istifa eden ve Vodafone Türkiye’deki yedi senelik kariyeri sonrasında Vodafone’dan 19 Ekim 2016 itibarıyla ayrılma kararı veren Gökhan Öğüt'ün yerine ise Colman Deegan atandı.

Vodafone Türkiye'nin Yeni Ceo’su Colman Deegan
Bu içerik 821 kez okundu.

Vodafone Türkiye CEO’su olarak yeni görevine 19 Eylül 2016 ‘da başlayacak olanColman Deegan, Vodafone Grubu Afrika, Ortadoğu, Asya ve Pasifik (AMAP) Bölge CEO’su Serpil Timuray’a bağlı olarak çalışmalarına başlayacak. Serpil Timuray ise Vodafone Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstelenecek .

Serpil Timuray konu ile ilgili konuşmasında  “Vodafone Grubu olarak, Türkiye’nin potansiyeline inancımız tam olarak ayrıca uzun soluklu bir vizyon çerçevesinde, ülke ekonomisine artarak katkı sağlayacak yatırımlarımıza kararlılıkla devam ettirmeyi hedefliyoruz. Vodafone’un, Türkiye’deki ilk on yılında, müşteri memnuniyeti başta olmak üzere  stratejik programı ve güçlü profesyonel ekibi dolayında TL 9.3 milyar gelir ve 22.4 milyon abone seviyesine ulaştığı başarılı performansını, Colman Deegan ile yeni dönemde üzerine daha çok başarılar koymaya çalışacağız.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti