Türkiye için PR çalışması başlıyor

Türkiye aleyhine artan bir algı operasyonuna karşı iş dünyası ve hükümet, profesyonellerden yararlanacak ve büyük bir halkla ilişkiler (PR) çalışması başlatılacak. Çalışma, bakanlarla iş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği Fikir Sofrası toplantısında olaylar konuşuldu.

Türkiye için PR çalışması başlıyor
Bu içerik 2109 kez okundu.

İŞ dünyası 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye aleyhine artan algı operasyonuna karşın hükümetle beraber çalışma yapacak. Maliye Bakanı Naci Ağbal, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Fikir Sofrası’nın toplantısında buluşan iş dünyası profesyonel bir destekle Türkiye’nin hikayesinin yeniden kurgulanması için halkla ilişkiler (PR) çalışmasına başlamaya karar verildi.

Türkiye ve dünyadan farklı isimleri iş dünyası ile bir araya getirmek için kurulan Fikir Sofrası Düşünce Platformu geçtiğimiz  akşam İstanbul  Four Seasons Otel ’de Maliye Bakanı Naci Ağbal, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gümrük ve Ticaret Bakanı  Bülent Tüfenkci’nin de katıldığı “Yeni Türkiye ve Ekonomide Güçlü Kalkınma Modeli” başlıklı bir çalıştay düzenledii. Üç ayrı oturumda yapılan çalıştaya aralarında da  Ahmet Arslan, Hüsnü Özyeğin, Begümhan Doğan Faralyalı, Ahmet Çalık, Ali Sabancı, Mehmet Ali Yalçındağ, Ali Kibar, Vahap Küçük, İmam Altınbaş, Nihat Özdemir, Faruk Eczacııbaşı’nın bulunduğu 30’a yakın iş insanı katılmış oldu .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti