AÖF Kredi Kartı İle Ödeme Vakıfbank ATMleri ve İnternet Şubesinde

Harç ödemelerini yapmak için bankalarda saatlerce sıra beklemekten sıkıldıysanız tek yapmanız gereken en yakın Vakıfbank ATM 'sini bulmak ya da Vakıfbank internet şubesini ziyaret etmek. üstelik Vakıfbank kredi kartı kulla

AÖF Kredi Kartı İle Ödeme Vakıfbank ATMleri ve İnternet Şubesinde
Bu içerik 1306 kez okundu.

Harç ödemelerini yapmak için bankalarda saatlerce sıra beklemekten sıkıldıysanız tek yapmanız gereken en yakın Vakıfbank ATM 'sini bulmak ya da Vakıfbank internet şubesini ziyaret etmek. Üstelik Vakıfbank kredi kartı kullanıyorsanız kredi kartı ile aöf ödemelerinizi gerçekleştirme imkanınız da bulunmaktadır. 

Vakıfbank Bankamatikten Harç Nasıl Yatırılır?

Vakıfbank müşterisi olsun ya da olmasın isteyen herkes bankamatikten AÖF harcı yatırma işlemini yapabilmektedir. Vakıfbank müşterisi olmayan kişiler için AÖF bankamatikten harç yatırma işleminin gerçekleşitirilmesi için kartsız işlem menüsünün seçilmesinin ardından ödemeler butonunu tıklayarak üniversite ödemeleri bölümünü seçtikten sonra üniversite kodu ve T.C. kimlik numarasının girilmesi yeterli olacaktır. 

Bankamatik kartı olan kişiler için ise direkt olarak ödemeler bölümüne girilerek üniversite seçimi yapılması yeterlidir. Kredi kartı ile harç ödeme işleminin gerçekleştirilmesi için ise Vakıfbank internet şubesi ya da Vakıfbank telefon bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. 

Vakıfbank Harç Yatırılan Anlaşmalı Üniversiteler

ÜNİVERSİTE ADI TAHSİLAT KANALLARI İNTERNET BANKACILIĞI GİŞE ATM/PARABANKOMAT Adıyaman Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi/Uzaktan Eğitim Ödemeleri Anadolu Üniversitesi Örgün Eğitim Ödemeleri Artvin/ÇORUH Üniversitesi   Atatürk Üniversitesi Çankaya Üniversitesi Dicle Üniversitesi Fırat Üniversitesi Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Hacettepe Üniversitesi Harran Üniversitesi Iğdır Üniversitesi Karadeniz Teknik Üniversitesi Ordu Üniversitesi Ortadoğu Teknik Üniversitesi Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Ödemeleri Selçuk Üniversitesi Tunceli Üniversitesi Yalova Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti