Garanti Bankası Size Özel Kredi Fırsatları

Banka denince ilk akla gelen bankaların arasında olan Garanti Bankası, kurban bayramında da bayrama özel avantajlarla, sizlerin yanınızda! Kurban bayramına ve okulların açılmasına çok az bir süre kalmasıyla, nakit sıkıntısı ya

Garanti Bankası Size Özel Kredi Fırsatları
Bu içerik 771 kez okundu.

Banka denince ilk akla gelen bankaların arasında olan Garanti Bankası, kurban bayramında da bayrama özel avantajlarla, sizlerin yanınızda! Kurban bayramına ve okulların açılmasına çok az bir süre kalmasıyla, nakit sıkıntısı yaşıyorsanız ve en uygun krediye sahip olmak istiyorsanız, Garanti bankası 2015 kurban bayramı kredisi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 Ayda 375,00 TL ödeyerek 36 ay vade ile 10.000 TL kredi çekebilirsiniz. Üstelik kredi tahsis ücret sadece 50TL! 15.000 TL çekmek isteyenler 36 ay vade ile kredi çekebilir, aylık 558,00 TL taksitle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece 75 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek kredi çekme imkânına sahip olabilirsiniz. Garanti Bankası 2015 kurban bayramı kredisi ile son aylarda yaşadığınız nakit sıkıntısına son vererek, sevdiklerinizle keyif içerisinde, mutlu bayramlar geçirebilirsiniz.

Garanti bankası 2015 kurban bayramı kredisi ile düşük kredi tahsis ücretli ve uygun faizli kredi çekme şansınıza sahip olabilirsiniz. Başvurularınızı, bizzat şubelere giderek yapabileceğiniz gibi, resmi internet sitesinden veya cep bankacılığından yapabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti