Yapı Kredi den 2016 Yılına Özel İhtiyaç Kredisi Çözümleri

Bayramlarda herkes mutlu olmak ister. Büyükler, küçüklere harçlık verir. Küçükler mutlu olur. Büyüklerin harçlık verecek parası yoksa sadece şeker ya da çikolata verilir. Bayr

Yapı Kredi den 2016 Yılına Özel İhtiyaç Kredisi Çözümleri
Bu içerik 1835 kez okundu.

Bayramlarda herkes mutlu olmak ister. Büyükler, küçüklere harçlık verir. Küçükler mutlu olur. Büyüklerin harçlık verecek parası yoksa sadece şeker ya da çikolata verilir. Bayramlarda herkesi mutlu edecek kadar paranızın olması için banka kredisi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kurban Bayramı Yapı Kredi Kredisi için, fırsatları değerlendirin, çevrenizi ve kendinizi mutlu edin.

Yapı Kredi Bankası, Kurban Bayramı’na özel olarak masrafsız %1,09 faiz oranıyla 36 ay vadeli 9000 TL’lik ihtiyaç kredisi imkânı sağlamaktadır. Üstelik günde 10 TL ödeyerek, kendinizi sıkmanız mümkün değil. Başvurular için, nüfus cüzdanı ve gelir belgesi yeterlidir. Kurban Bayramı Yapı Kredi Kredisinde bulunan düşük komisyon ücreti, indirimli faiz oranları ve geniş vadede ödeme kolaylığı ile Kurban Bayramınızı huzurlu ve mutlu geçirebilirsiniz.

İhtiyaçların artış gösterdiği, özellikle de 2015 yılında üst üste gelen bayram, okul ve yazın bitmesi sonucu, harcamaları yarıda bırakmak zorunda kalmamanız için fırsatları değerlendirin. Ödemelerin 36 aya kadar genişletildiği ve 36.000 TL’ye kadar alım yapabileceğiniz Kurban Bayramı Yapı Kredi kredisi seçeneklerinden faydalanın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti