Akbank Bilyoner, Şans Oyunları Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Şans oyunları ödemeleri konusunda hizmet veren bankalar arasında yer alan Akbank bilyoner ödemeleri başta olmak üzere pek çok ödeme oyunu için hizmet vermektedir. üstelik ödemelerinizi Akban mobil şube, Akb

Akbank Bilyoner, Şans Oyunları Ödemeleri Nasıl Yapılır?
Bu içerik 1397 kez okundu.

Şans oyunları ödemeleri konusunda hizmet veren bankalar arasında yer alan Akbank bilyoner ödemeleri başta olmak üzere pek çok ödeme oyunu için hizmet vermektedir. Üstelik ödemelerinizi Akban mobil şube, Akbank internet şubesi ve Akbank ATM'leri üzerinden çok daha kolay bir şekilde yapma imkanınız da bulunuyor. 

Akbank şans oyunu ödemeleri için kullanacağınız kanallara bağlı olarak ödemelerinizi komisyonsuz olarakyapma imkanınız da bulunmaktadır. Bilyoner hesabına para yatırmak için Akbank kanallarını kullanan kişilerin diğer şans oyunlarında olduğu gibi Akbank ATM'leri üzerinden ödeme yapmak istemeleri durumunda bankamatik üzerinde yer alan ödemeler kanalı üzerinden şans oyunları seçeneğini tıkladıktan sonra bilyoner ödemesi butonunu tıklayarak bilyoner hesap numaralarını yazarak onay vermeleri yeterli olacaktır.

TJK para yatırma işlemi için yine Akbank üzerinden işlem yapmak isteyen kişilerin Akbank internet direkt şubesi üzerinden işlem yapmak istemeleri durumunda hesaplarına giriş yaptıktan sonra ödemeler bölümünden şans oyunları ödemesini tıklamaları ve TJK ödemesi butonunu tıklayarak TJK hesap numaralarını yazarak onay vermeleri yeterli olacaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti