Odebank İndirimli Çiçek Kampanyası

Sevdiklerinizi sevindirmek her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Neredeyse her ihtiyacın internet ortamında karşılanabildiği günümüzde sevdiklerimize hazırlayacağımız sürprizlerde de internet imdadımıza koşuyor. En ö

Odebank İndirimli Çiçek Kampanyası
Bu içerik 574 kez okundu.

Sevdiklerinizi sevindirmek her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Neredeyse her ihtiyacın internet ortamında karşılanabildiği günümüzde sevdiklerimize hazırlayacağımız sürprizlerde de internet imdadımıza koşuyor. En özel günlerimizin vazgeçilmez hediyesi olan çiçekler artık parmaklarımızın ucu ile sevdiklerimize ulaşıyor. 

Çiçekçiler ile anlaşan bir çok firma sevdiklerimizi sevindirmemiz için onlara bizim adımıza çiçek iletiyor.Bu firmalardan biri olan Ekoçiçek ise farkını Odeabank ile yaptığı anlaşma ile ortaya koyuyor. Odebank'ın müşterilerine sunduğu incelikli kampanyası ile sevdiklerinizi daha az ödeyerek mutlu edebilirsiniz.

Odebank müşteri memnuniyeti ile kalmayıp müşterilerinin sevdiklerinin de memnuniyetlerini de düşünerek ekocicek.com ile bir kampanya düzenledi. Bu kampanya dahilinde Ekocicek.com adresinden yapacak olduğunuz siparişler Odeabank indirimi ile cebinizi yakmadan sevdiklerinize ulaşıyor. Odebank farkıyla düzenlenen kampanyadan yararlanmakis çok kolay:

Kampanya detaylarına göre,  iOS ve Android 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti