Akbank ile Sadık Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Akbank maaş müşterilerine özel bir kredi sunuyor. Bünyesinde çalışanların kredi ihtiyaçlarını gidermelerAkbank bünyesinde çalışanların kullanacağı ihtiyaç kredisi faiz oranları tüm vade ve tutar seçenekleri için yüzde 1,19 ile sabitleniyor. Tahsis ücreti olarak çekilen kredi tutarının binde 5'inin tahsil edildiği kampanyada binde 13,82 oranında da sigorta bedeli alınıyor.Sizin d

Akbank ile Sadık Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi
Bu içerik 779 kez okundu.

Akbank maaş müşterilerine özel bir kredi sunuyor. Bünyesinde çalışanların kredi ihtiyaçlarını gidermelerinde kolaylık sağlayan Akbank, isteilen eve ya da arabaya sahip olmak için en uygun koşulları sunuyor. Sizin de maaşınız Akbank hesabınıza yatıyorsa hayallerinizi daha fazla ertelemenize gerek yok. 

Yeniliklerind bankası olan Akbank tarafından sunulan avantajlardan birisi de maaşlarını almak için Akbank maaş hesabını kullananlar için geliyor. Akbank bünyasinde çalışanlara özel olan krediden 50 bin liraya kadar yararlanmanız mümkün. 

Akbank bünyesinde çalışanların kullanacağı ihtiyaç kredisi faiz oranları tüm vade ve tutar seçenekleri için yüzde 1,19 ile sabitleniyor. Tahsis ücreti olarak çekilen kredi tutarının binde 5’inin tahsil edildiği kampanyada binde 13,82 oranında da sigorta bedeli alınıyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen maaş müşterilerinin 50.000 TL tutara ve 36 ay vadeye kadar başvuru yapabileceği kredi ile ilgili maliyet detayları ve Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama örnekleri için http://www.akbank.com/ adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti