Garanti Bankası KOBİ'lere Özel Araç Kiralama İndirimi

Türkiye'nin öncü bankası Garanti Bankası'nın KOBİ'ler için hayata geçirdiği kolaylıklara bi yenisi daha eklendi. Bankanın internet sitesi tarafından yapılan açıklamaya göre, 1-30 Kasım

Garanti Bankası KOBİ'lere Özel Araç Kiralama İndirimi
Bu içerik 808 kez okundu.

Türkiye'nin öncü bankası Garanti Bankası'nın  KOBİ'ler için hayata geçirdiği kolaylıklara bi yenisi daha eklendi. Bankanın internet sitesi  tarafından yapılan açıklamaya göre, 1-30 Kasım  tarihleri arasında  İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yaptığınız takdirde, Budget’tan yapacağınız araç kiralamalarında geçerli  %25 indirim kazanıyorsunuz. 


İnternet veya Cep  Şubesi parolanızla başvuru yapabileceğiniz kampanyaya katılmak için Cep Şubesi uygulamasını indirmeniz gerekiyor. 
1-30 Kasım tarihleri arasında İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yapan Garanti Bankası KOBİ Bankacılığı müşterileri için sunulan kampanyaya göre %25 indirim oranı liste fiyatı üzerinden tüm araç gruplarında geçerli. Kampanya kodları, İnternet veya  Cep Şubesi'ne giriş yapanlara 1 Aralık 2015  tarihine  kadar kısa mesaj yoluyla Garanti Bankası tarafından iletiliyor.


Kampanya 29.12.2015 tarihine kadar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki tüm Budget ofislerinde geçerli olup, tarifeler ile ilgili detaylı bilgi almak için www.budget.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti