Altın Fiyatları

Dolar ve Euro'ya nazaran daha düşük seviyelerde seyreden altıın bugünkü fiyatı az çok belli oldu.95 lira seviyesinde iken yatırımcıların yüklendiği altın 97.6 lira seviyesine çıkınca az da olsa yatırımcısını

Altın Fiyatları
Bu içerik 812 kez okundu.

Dolar ve Euro'ya nazaran daha düşük seviyelerde seyreden altıın bugünkü fiyatı az çok belli oldu.95 lira seviyesinde iken yatırımcıların yüklendiği altın 97.6 lira seviyesine çıkınca az da olsa yatırımcısını sevindirdi. Ancak hala elinde ki altınları bozmayı düşünmeyen yatırımcılar altının fiyat olarak 100 lira seviyesine hatta 105 lira civarına çıkabileceğinidüşünüyor.

Düğün zamanında altın fiyatlarının uygun olması evleneceklerin yüzünü güldürürken, ev ya da araba almak için ya da farklı bir zaruri durum için elinde ki altınları bozmayı düşünenlerin morali bozuldu.

Cumhuriyet Ata Lira 660 lira, 22 Ayar Bilezik (Gr) 95,12 liradan, Tam Ziynet 641 lira, Yarım Ziynet 323 lira, Çeyrek Ziynet 164 liradan satılıyor. Altın fiyatlarının düşmesinde dünya genelinde ki rezerv bolluğu büyük ölçüde etkili olurken fiyatların yakın gelecekte nasıl değişeceği henüz kestirilemiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti