ING Bank Destek Hesap Fırsatı

Acil durumlarda hesabınızda hiç para olmaması herhalde çoğumuzun felaket senaryolarından biridir. Neyseki ING Bank bu konuda da yanımızda olmaya devam ediyor. ING Bank “Hiç hesapta yoksa Destek Hesap'ta vardır” an

ING Bank Destek Hesap Fırsatı
Bu içerik 705 kez okundu.

Acil durumlarda hesabınızda hiç para olmaması herhalde çoğumuzun felaket senaryolarından biridir. Neyseki ING Bank bu konuda da yanımızda olmaya devam ediyor. ING Bank “Hiç hesapta yoksa Destek Hesap'ta vardır” anlayışıyla siz müşterilerine yeni bir fırsat sunuyor.


ING Bank'ın sunduğu Destek Hesap ile hesabınızda para olmasa bile 7/24 tüm ATM’lerden limitiniz dahilinde nakit çekebilir; kredi kartı/fatura ödeme, EFT/Havale gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Nakit Kart’ınız ile alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Destek Hesap'a İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Krediler ve Destek Hesap Açılışı'nı seçerek hemen başvurabilirsiniz.


ING Bank Destek Hesabın avantajları nelerdir?

Destek Hesap, vadesiz mevduat hesabınıza özel limit dahilinde tanımlanan ve hesapta yeterli bakiye olmadığında bankacılık işlemlerinde kullanabileceğiniz kredi mevduat hesabıdır. Destek Hesap ile her türlü nakit ihtiyacınızı tüm ATM’lerden 7/24 karşılayabilir, üstelik Taksitli Destek Hesap ile 12 ay vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz.

Destek Hesap hizmetinden yararlanmaya devam etmek için tek yapmanız gereken, hesabınıza yansıtılan faiz tutarın aylık olarak düzenli ödemek ve kullanılan anaparanın tamamının en az yılda bir kere ödeyip, bir gün süreyle artı bakiyede tutmaktır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sosyal medya fenomenleri  vergi ödeyecek
Sosyal medya fenomenleri vergi ödeyecek
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti
Rus Şirket Türkiye'den Vazgeçti